www.bahtiyar.forumkostenlos.at
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

www.bahtiyar.forumkostenlos.at

BAHTiYARIN AiLE PLATFORMUNA HOSGELDiNiZ !

StartseiteNeueste BilderAnmeldenLogin

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris

Nach unten 
4 verfasser
AutorNachricht
Admin
ADMiNiSTRARTOR
ADMiNiSTRARTOR
Admin

Männlich
Anzahl der Beiträge : 1915
Devlet/Sehir : Almanya/Hessen
is alani/Hobi : Balik Tutmak, Bilgisayar & internet ve Ailem
Medeni Hali - Evli/Bekar : Evliyim

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris Empty
BeitragThema: Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris   Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris Icon_minitime17/4/2008, 21:42

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris H1b

Mavi tur süreci yalnızca dış dünyayla sınırlı olmamalı, aynı zamanda manevi keşif de olabilmelidir. Yalnızca Mavi Tur’la hem kendinizi hem de dış dünyayı keşfe çıkabilirsiniz.

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris H2b

Mavi Tur sırasında ziyaret edeceğiniz yerlerin çoğu, medeniyetlerin zenginliğini ve kültürü içerir; bunların içinde büyüleyici Cleopatra plajı, Olimpos Dağının sonsuz alevleri, Myria kaya mezarları, antik medeniyetlerin arkeolojik kalıntıları (deniz altında da) vardır. Ama, bunların yanında yalnızca Mavi Tur size kendiniz hakkında unuttuğunuzu fark ettiğiniz pek çok şeyi hatırlama şansı tanır.

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris H7b

Deniz iyi bir öğretmendir; yumuşaktır, ancak bir noktadan sonra kimseye ayrıcalık tanımaz. Dolayısıyla, deniz hakkında öğrenmek biraz hayatı öğrenmeye benzer.Lüks Transatlantik Turlarda deniz hakkında çok fazla şey öğrenemezsiniz, ancak Mavi Tura çıktığınız teknenin boyutunun bu amaç için ideal olduğunu göreceksiniz.

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris H3b

Mavi Tur, modern hayatın size dayattığı rutinleri bir kenara atıp sıradan olanın ötesine geçmenizi sağlar. Pek çoğumuz şehir ışıklarının yıldızların ışığını söndürdüğü büyük şehirlerde yaşıyoruz. Mavi Turda yıldızları çok net biçimde görebilirsiniz. Mavi Turunuz dolunaya denk gelirse, özellikle bu bölümler görülmedik derecede güzel geçer.

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris H4b

Gökyüzünde ay olmadığında, başka bir zevk söz konusudur, yakamoz. Bu, gözle görülmeyen küçük yaratıkların oluşturduğu bir durumdur.Zifiri karanlıkta suda hareket yaptığınızda, örneğin kürek çektiğinizde, pırıltılar oluşur. Küreğin su yüzeyine dokunduğu noktada ışık halkaları meydana gelir. Kürekten damlayan su damlaları su yüzeyine düştüğünde, yıldız yağmuru görüntüsü oluşur.

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris H5b

Zifiri karanlıkta yüzmek narsis bir zevk gibi inanılmaz bir tecrübedir. Şimdi, gökyüzünde yalnızca yıldızların olduğu bir gecede, gün boyunca koydan ayrık duran balıkçı köyleri veya körfezin içinde deniz oldukça dalgalıyken güvertede yalnız başınıza uzandığınızı düşünün.

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris H6b
Nach oben Nach unten
https://bahtiyar.forumieren.de
prof7780
MODERATOR
MODERATOR
prof7780

Männlich
Anzahl der Beiträge : 2355
Devlet/Sehir : BRD/ Baden-Württemberg
is alani/Hobi : Issiz Adamin Isi Coktur

BeitragThema: Re: Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris   Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris Icon_minitime117/4/2008, 00:16

turu kismen yapmis gibi oldum, sagol 8)
Nach oben Nach unten
ebruli
Akilli üye
Akilli üye
ebruli

Weiblich
Anzahl der Beiträge : 124

BeitragThema: Re: Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris   Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris Icon_minitime119/4/2008, 02:02

Nekadar güzell yerler buralari
Vallah Türkiyemiz cennet :sunny:
Nach oben Nach unten
Admin
ADMiNiSTRARTOR
ADMiNiSTRARTOR
Admin

Männlich
Anzahl der Beiträge : 1915
is alani/Hobi : Balik Tutmak, Bilgisayar & internet ve Ailem
Medeni Hali - Evli/Bekar : Evliyim

BeitragThema: Re: Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris   Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris Icon_minitime119/4/2008, 09:50

Dünyada bir numaradir Türkiyemiz...
Beylesine güzel yerler harabiler tarihi yerler üc bir yani Deniz insanlari sicak ve Misafir perver, kim Var sorarim size. Bence sadece Vatanimiz TÜRKIYE dir, bu özellikler sadece ve sadece Türkiyemize de mevcuddur...
Benim güzel Vatanim....TÜRKIYEMMM

BAHTiYAR
Nach oben Nach unten
https://bahtiyar.forumieren.de
bursaspor
Uzman
Uzman
bursaspor

Männlich
Anzahl der Beiträge : 383
is alani/Hobi : Okul
Medeni Hali - Evli/Bekar : Bekar

BeitragThema: Re: Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris   Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris Icon_minitime112/5/2008, 12:47

ee olacak okaadar nede olsa türkiye cok güzel kim yaptiysa ellerine saglik
Nach oben Nach unten
Gesponserte Inhalte

BeitragThema: Re: Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris   Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris Icon_minitime1

Nach oben Nach unten

Selimiye Tur - Mavi Yolculuk - Marmaris
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
www.bahtiyar.forumkostenlos.at :: HOBILER :: Diger Hobileriniz :: Balikcilik ve Tabiyat :: Yüzme Deniz Dalma vs.-
Gehe zu: