www.bahtiyar.forumkostenlos.at
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

www.bahtiyar.forumkostenlos.at

BAHTiYARIN AiLE PLATFORMUNA HOSGELDiNiZ !

StartseiteNeueste BilderAnmeldenLogin

ANNE ASK NASIL BIR SEY ????

Nach unten 
2 verfasser
AutorNachricht
perikiz
MODERATOR
MODERATOR
perikiz

Weiblich
Anzahl der Beiträge : 972
Devlet/Sehir : Almanya
is alani/Hobi : Ev Hanimi
Medeni Hali - Evli/Bekar : Evliyim

ANNE ASK NASIL BIR SEY ???? Empty
BeitragThema: ANNE ASK NASIL BIR SEY ????   ANNE ASK NASIL BIR SEY ???? Icon_minitime14/6/2008, 04:07

Genç kız annesine sorar:
Anne aşk nasıl bir şey ?
Aşk mı? şey… aşk şöyle bir şeydir kızım, hani mesela çok zengin ve yakışıklı bir adama rastlarsın, seni Venedik’e götürür, mehtapta gondolla gezersiniz, sonra San Marco meydanında güzel bir restoranda harika bir yemek yersiniz, müzik falan… ve arkasından en lüks bir otelde sana şahane bir gece yaşatır Sonra da, ne bileyim işte, sana güzel bir araba alır, bir daire alır ya da deniz kıyısında sana bir villa satın alır, elmas gerdanlıklar, altın yüzükler hediye eder, mutluluktan uçarsın adeta, işte aşk böyle bir şeydir kızım..
Ama anne, peki o heyecanlar, güzel duygular, kalbin küt küt çarpması,ilk buluşma, ilk öpücük…. Bunlar yokmu?
Ha onlar mı? kızım onlar bedava hatun götürsünler diye komünistlerin uydurmaları, başka bir şey değil…
Nach oben Nach unten
prof7780
MODERATOR
MODERATOR
prof7780

Männlich
Anzahl der Beiträge : 2355
Devlet/Sehir : BRD/ Baden-Württemberg
is alani/Hobi : Issiz Adamin Isi Coktur

ANNE ASK NASIL BIR SEY ???? Empty
BeitragThema: Re: ANNE ASK NASIL BIR SEY ????   ANNE ASK NASIL BIR SEY ???? Icon_minitime16/9/2008, 03:30

bak bak bak, nasil da kizini asiliyor Idea
Nach oben Nach unten

Seite 1 von 1