www.bahtiyar.forumkostenlos.at
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

www.bahtiyar.forumkostenlos.at

BAHTiYARIN AiLE PLATFORMUNA HOSGELDiNiZ !

StartseiteNeueste BilderAnmeldenLogin

Benim rüyam

Nach unten 
4 verfasser
AutorNachricht
ucrub
Yeni üye
Yeni üye
ucrub

Weiblich
Anzahl der Beiträge : 3
Devlet/Sehir : Almanya/hessen
is alani/Hobi : Ev Temizligi
Medeni Hali - Evli/Bekar : Bekar

Benim rüyam Empty
BeitragThema: Benim rüyam   Benim rüyam Icon_minitime129/3/2008, 03:15

Merhaba ben gecen aksam ilginc bir rüya gördüm burda sizinle paylasmak istiyorum anlamíni merak ediyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Denizin üzerinden kosan beyaz bir at gördüm karisik kalabalik bir ortamdaydim aksam üzeriydi sonra elimde bitane beyaz bir güvercin ve karsimda daha büssürü güvercin vardi ama ben iclerinden bitane yakalayip elime aldim oda beyazdi ama kafa tarafinda siyah cizgileri vardi ve iki güvercinde ellerimi isiriyorlardi ama ben dayandim ve sonrada uyandim bu rüyanin etkisinde kaldim.

yorumlarinizi bekliyorum
cevaplariniz icin simdiden tesekkür ederim
Benim rüyam 632932
Nach oben Nach unten
prof7780
MODERATOR
MODERATOR
prof7780

Männlich
Anzahl der Beiträge : 2355
Devlet/Sehir : BRD/ Baden-Württemberg
is alani/Hobi : Issiz Adamin Isi Coktur

Benim rüyam Empty
BeitragThema: Re: Benim rüyam   Benim rüyam Icon_minitime130/3/2008, 05:47

merhaba, bu rüyan bir cok anlama gelebilir. at ve güvercin iyi seylerin habercisidir.
mevlam insallah hayirlara vesile eylesin.
Nach oben Nach unten
perikiz
MODERATOR
MODERATOR
perikiz

Weiblich
Anzahl der Beiträge : 972
Devlet/Sehir : Almanya
is alani/Hobi : Ev Hanimi
Medeni Hali - Evli/Bekar : Evliyim

Benim rüyam Empty
BeitragThema: Re: Benim rüyam   Benim rüyam Icon_minitime131/3/2008, 18:57

ucrub schrieb:
Merhaba ben gecen aksam ilginc bir rüya gördüm burda sizinle paylasmak istiyorum anlamíni merak ediyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Denizin üzerinden kosan beyaz bir at gördüm karisik kalabalik bir ortamdaydim aksam üzeriydi sonra elimde bitane beyaz bir güvercin ve karsimda daha büssürü güvercin vardi ama ben iclerinden bitane yakalayip elime aldim oda beyazdi ama kafa tarafinda siyah cizgileri vardi ve iki güvercinde ellerimi isiriyorlardi ama ben dayandim ve sonrada uyandim bu rüyanin etkisinde kaldim.

yorumlarinizi bekliyorum
cevaplariniz icin simdiden tesekkür ederim
Benim rüyam 632932

Ucrub Arkadasim senin Rüyani ben Aciklamaya calisayim.

Rüyada at görmek

Rüyada görülen at insanın dileğini temsil eder. Rüyada yanında at olduğunu görmek, rızkın geniş olmasına ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Ata binmeye layık olmayan kimsenin rüyada ata bindiğini görmesi, izzet ve makam sahibi olmasına işaret eder. Bazan da o kimse için yolculuk meydana çıkar. Erkek ata bindiğini gören kimse düşmanından korunur. Rüyada taya bindiğini gören kimsenin güzel çocuğu olur. Semer vurulmuş bir hayvana bindiğini gören kimse, ne fakir, ne de zengin, orta halli olarak yaşar. Bekar olan kimse kısrağa bindiğini görse, hanımefendi, zengin ve asıllı bir kadınla evlenir. Bazan da at, güzel yapılmış eve işaret eder. Bir kimse başkasının atına binse o kimsenin mertebesine yükselir. Bir kimse eğersiz ve gemsiz bir kısrağa bindiğini görse, ahlaksız bir kadınla evlenir. Yahut sebatı olmayan bir işi üzerine alır. Bir kimse birtakım atlara sahip olduğunu veya onları otlattığını görse, arkadaşları arasında değerli olur. Bir kimse kendi yanında veya evinde bir atın telef olduğunu görse, bir insanın vefatına delalet eder. Ata bindiğini gören kimsenin hanımı hamile ise, bir oğlan çocuğu doğurur. At, uzaktan gören kimse için, müjde, izzet ve hayırdır. Kısrak at, şerefli bir kadındır. Katı ve sert başlı olup binicisi durdurmak istediğinde durmayan at, deli bir kimsedir. Yürütülmek istendiği zaman duran at, bir işi benimsemeyip tembel olan ve işlerinde tembellik gösteren insana işaret eder. Bazı yorumcular, at şöhrettir derler. Siyah ata bindiğini gören yolculuk yapar ve o yolculukta malı eksilir. Erkek at, saltanat ve devlettir. Bir kimse rüyada kendisine birtakım atların arzedildiğini görse, o kimse dünyayı arzu etmek sebebiyle namazından geri kalır. Kendi atından inip başkasının atına bindiğini gören kimse, bir halden diğer hale geçer. Bir kimse at üzerinde elinde mızrak olduğu halde insanlara saldırdığını görse, dilencilik yapıp halktan ısrarla birşeyler istemesine delalet eder. Bir kimse bir at veya bir eşek satın aldığını ve parasını saydığını, elindeki paraları çevirdiğini görse, söylediği bir sözdon dolayı hayra erişir.

Rüyada Deniz görmek

'Kişinin rüyada deniz görmesi, kuvvetli, celâdetli ve insanların kendisine muhtaç olduğu şefkatli ve adaletli bir sultana delalet eder. Bu rüyayı tüccar görse mala, işçi ve amele görse ustasına delalet eder. Bir kimsenin rüyada denizin bütün suyunu içtiğini görmesi, dünyanın birçok nimetlerine malik olacağına delalet eder ve bu zatın ömrü de uzun olur. Rüyada deniz görmek altı şekilde tabir olunur. 1) Melik ve sultan, 2) İnsanların büyüğü ve reisi. 3) Alim, 4) İlim, 5) Mal, 6) İş. Rüyada denizin üstünde yürüdüğünü ve ayaklarının ıslanmadığını gören kimse cehennem ateşinden kurtulur ve dünyada salâh erbabı insanlardan olur. Bazı kere de dünyada denizde yürüdüğünü gören, sefere çıkar, gam ve kederden kurtulur ve büyük hayra nail olur. Bir kimsenin rüyada denize gark olduğunu görmesi, dünyaya ve dünya servetine malik olmaya delalet eder. Kişinin rüyada denizi bir baştan diğer bir başa yardığını görmesi, üzüntü ve kederden kurtulacağına, selamet ve refaha erişeceğine delalet eder.

Rüyada insan/lar görmek

Rüyada insanı soyut olarak görmek, hayırlı bir haber almaya işarettir. Tanımadığı ve bilmediği bir insanı somut olarak görmek; rüya sahibinin kendi nefsine işaret eder.

Rüyada Güvercin görmek

Rüyada güvercin görmek, zevce veya hizmetçi ile tabir olunur. Rüyada kendisine bir güvercin hediye edildiğini görmek, uzak bir yerden gelecek mala ve rızka delalet eder. Yine rüyada kendisine bir güvercinin uçup geldiğini görmek, uzak yerden gelecek habere delalet eder. Evinde güvercin olduğunu görmek, bekar için kendi huyunda sevimli ve güzel bir kızla evlenmeye delalet eder.
Nach oben Nach unten
prof7780
MODERATOR
MODERATOR
prof7780

Männlich
Anzahl der Beiträge : 2355
Devlet/Sehir : BRD/ Baden-Württemberg
is alani/Hobi : Issiz Adamin Isi Coktur

Benim rüyam Empty
BeitragThema: Re: Benim rüyam   Benim rüyam Icon_minitime131/3/2008, 22:42

:) güzel acikladin, tebrikler
Nach oben Nach unten
bursaspor
Uzman
Uzman
bursaspor

Männlich
Anzahl der Beiträge : 383
Devlet/Sehir : Almanya/Hessen
is alani/Hobi : Okul
Medeni Hali - Evli/Bekar : Bekar

Benim rüyam Empty
BeitragThema: Re: Benim rüyam   Benim rüyam Icon_minitime12/4/2008, 03:26

Bencede Rüyada at ve güvercin görmek iyiye yorulur.
Nach oben Nach unten
Gesponserte Inhalte

Benim rüyam Empty
BeitragThema: Re: Benim rüyam   Benim rüyam Icon_minitime1

Nach oben Nach unten

Benim rüyam
Seite 1 von 1