www.bahtiyar.forumkostenlos.at
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

www.bahtiyar.forumkostenlos.at

BAHTiYARIN AiLE PLATFORMUNA HOSGELDiNiZ !

StartseiteNeueste BilderAnmeldenLogin

ANNELER GÜNÜ.....

Nach unten 
3 verfasser
AutorNachricht
perikiz
MODERATOR
MODERATOR
perikiz

Weiblich
Anzahl der Beiträge : 972
Devlet/Sehir : Almanya
is alani/Hobi : Ev Hanimi
Medeni Hali - Evli/Bekar : Evliyim

ANNELER GÜNÜ..... Empty
BeitragThema: ANNELER GÜNÜ.....   ANNELER GÜNÜ..... Icon_minitime111/5/2008, 02:31

Bugün Anneler Günü 11.05.2008

Buradan bütün Annelerin
Anneler Gününü Kutluyorum.....

BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM OLUR…ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

MEGER DILIMDEKI VE BEYNIMDEKI EN GUZEL KELIME SENIN ADINMIS. SANA HER SESLENISIMDE YA ACIM DINMIYOR YADA SEVGIM COSUYOR...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

ANNECIGIM, BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. ANNEM OLMAN DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM,IYIKI VARSIN.SENI COK SEVIYORUM ANNEM.

ANNECIGIM SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLUKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM...

BU DUNYADAKI EN GUVENLI SIGINAGIM SENIN KUCAGIN.BENIM ANNEM OLMAN BU DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM. SENI SEVIYORUM ANNEM...

KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM.. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM'dir.
Abraham LINCOLN

Anneciğim, sen benim için, ıssız bir çöl ortasında bulduğum, kana kana içtiğim, sevgi selimsin. Seni Çok Seviyorum.

Hala elimde isporta ucuz bir tükenmezle, gözyüzüne seni seviyorum yazabilme hayalim var.

Ne diyebilirim ki bu bana yeter ; cennet ayaklarinin altinda , o mübarek ayaklarini öpeyim anecigim..

EGER BANA GOZLERINLE DEGIL DE KALBINLE BAKMIS OLSAYDIN, SENI NE KADAR SEVDIGIMI COK IYI ANLARDIN...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

Guzel Annem ne olur Sen Uzulme, Cunku Sozlerin Hep yuregimde!

ANNELER GÜNÜ..... 9357510

ANNELER GÜNÜ..... Wertym10

ANNELER GÜNÜ..... Annele10
Nach oben Nach unten
bursaspor
Uzman
Uzman
bursaspor

Männlich
Anzahl der Beiträge : 383
Devlet/Sehir : Almanya/Hessen
is alani/Hobi : Okul
Medeni Hali - Evli/Bekar : Bekar

ANNELER GÜNÜ..... Empty
BeitragThema: Re: ANNELER GÜNÜ.....   ANNELER GÜNÜ..... Icon_minitime112/5/2008, 01:45

wowww cok güzel olmus resimler fln gercekten anneler günü cok güzel bisey herkez annesine hediye almak zorunda gercekten cok sevgli ve güzel oluyo ANNELER GÜNÜ..... 71604
Nach oben Nach unten
prof7780
MODERATOR
MODERATOR
prof7780

Männlich
Anzahl der Beiträge : 2355
Devlet/Sehir : BRD/ Baden-Württemberg
is alani/Hobi : Issiz Adamin Isi Coktur

ANNELER GÜNÜ..... Empty
BeitragThema: Re: ANNELER GÜNÜ.....   ANNELER GÜNÜ..... Icon_minitime112/5/2008, 03:33

tesekkürler paylasim icin alkis
Nach oben Nach unten
bursaspor
Uzman
Uzman
bursaspor

Männlich
Anzahl der Beiträge : 383
Devlet/Sehir : Almanya/Hessen
is alani/Hobi : Okul
Medeni Hali - Evli/Bekar : Bekar

ANNELER GÜNÜ..... Empty
BeitragThema: Re: ANNELER GÜNÜ.....   ANNELER GÜNÜ..... Icon_minitime112/5/2008, 15:52

nedemek bisey deyil
Nach oben Nach unten
Gesponserte Inhalte

ANNELER GÜNÜ..... Empty
BeitragThema: Re: ANNELER GÜNÜ.....   ANNELER GÜNÜ..... Icon_minitime1

Nach oben Nach unten

ANNELER GÜNÜ.....
Seite 1 von 1